DTPU150A1
DTPU150A1 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; L: 150uH; 1A; R: 123mΩ; Inductor: toroidal; W: 9mm
Type of inductor: wire
Inductance: 0.15mH
Resistance: 123mΩ
Diameter: 15mm
Kind of inductor: toroidal
Inductance @ IAC=0A: 207µH
Width: 9mm
Operating current: 1A
Mounting: THT
на замовлення 17 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; L: 150uH; 1A; R: 123mΩ; Inductor: toroidal; W: 9mm, Type of inductor: wire, Inductance: 0.15mH, Resistance: 123mΩ, Diameter: 15mm, Kind of inductor: toroidal, Inductance @ IAC=0A: 207µH, Width: 9mm, Operating current: 1A, Mounting: THT.