DTPU150A3
DTPU150A3 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; L: 150uH; 3A; R: 107mΩ; Inductor: toroidal
Type of inductor: wire
Inductance: 0.15mH
Resistance: 0.107Ω
Diameter: 25mm
Kind of inductor: toroidal
Inductance @ IAC=0A: 256µH
Width: 12mm
Operating current: 3A
Mounting: THT
на замовлення 9 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; L: 150uH; 3A; R: 107mΩ; Inductor: toroidal, Type of inductor: wire, Inductance: 0.15mH, Resistance: 0.107Ω, Diameter: 25mm, Kind of inductor: toroidal, Inductance @ IAC=0A: 256µH, Width: 12mm, Operating current: 3A, Mounting: THT.