DTPU220A1
DTPU220A1 FERROCORE
FERYSTER-DTPU.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; L: 220uH; 1A; R: 196mΩ; Inductor: toroidal; W: 9mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.22mH
Operating current: 1A
Resistance: 0.196Ω
Inductance @ IAC=0A: 345µH
Diameter: 15mm
Width: 9mm
Kind of inductor: toroidal
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; L: 220uH; 1A; R: 196mΩ; Inductor: toroidal; W: 9mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.22mH, Operating current: 1A, Resistance: 0.196Ω, Inductance @ IAC=0A: 345µH, Diameter: 15mm, Width: 9mm, Kind of inductor: toroidal.