DTPU220A5
DTPU220A5 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; L: 220uH; 5A; R: 97mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 41mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.22mH
Operating current: 5A
Resistance: 97mΩ
Inductance @ IAC=0A: 381µH
Diameter: 41mm
Width: 13mm
Kind of inductor: toroidal
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; L: 220uH; 5A; R: 97mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 41mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.22mH, Operating current: 5A, Resistance: 97mΩ, Inductance @ IAC=0A: 381µH, Diameter: 41mm, Width: 13mm, Kind of inductor: toroidal.