DTPU330A1
DTPU330A1 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; L: 330uH; 1A; R: 193mΩ; Inductor: toroidal; W: 9mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.33mH
Operating current: 1A
Diameter: 20mm
Width: 9mm
Resistance: 193mΩ
Inductance @ IAC=0A: 491µH
Kind of inductor: toroidal
на замовлення 29 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; L: 330uH; 1A; R: 193mΩ; Inductor: toroidal; W: 9mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.33mH, Operating current: 1A, Diameter: 20mm, Width: 9mm, Resistance: 193mΩ, Inductance @ IAC=0A: 491µH, Kind of inductor: toroidal.