DTPU470A1
DTPU470A1 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; L: 470uH; 1A; R: 180mΩ; Inductor: toroidal
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.47mH
Resistance: 0.18Ω
Inductance @ IAC=0A: 601µH
Diameter: 27mm
Width: 12mm
Operating current: 1A
Kind of inductor: toroidal
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; L: 470uH; 1A; R: 180mΩ; Inductor: toroidal, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.47mH, Resistance: 0.18Ω, Inductance @ IAC=0A: 601µH, Diameter: 27mm, Width: 12mm, Operating current: 1A, Kind of inductor: toroidal.