DTPU470A3
DTPU470A3 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; L: 470uH; 3A; R: 187mΩ; Inductor: toroidal
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.47mH
Resistance: 0.187Ω
Inductance @ IAC=0A: 727µH
Diameter: 42mm
Width: 14mm
Operating current: 3A
Kind of inductor: toroidal
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; L: 470uH; 3A; R: 187mΩ; Inductor: toroidal, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.47mH, Resistance: 0.187Ω, Inductance @ IAC=0A: 727µH, Diameter: 42mm, Width: 14mm, Operating current: 3A, Kind of inductor: toroidal.