DTRA8213P TE Connectivity Laird
Vehicular_Antenna_Catalog.pdf
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 858MHZ DOME TNC MALE PAN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 821MHz ~ 896MHz
Gain: 3dBi
Termination: TNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 1.250" (31.75mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 858MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 858MHZ DOME TNC MALE PAN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 821MHz ~ 896MHz, Gain: 3dBi, Termination: TNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 1.250" (31.75mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 858MHz.