DTX-4450BN5E
DTX-4450BN5E Ritron Wireless Solutions
dtxls.pdf
Виробник: Ritron Wireless Solutions
Description: TRANSCIEVER MODULE, NARROW BAND,
Packaging: Bag
Sensitivity: -121dBm
Function: Transceiver, Modem
Frequency: 400.6MHz ~ 416.5MHz, 411MHz ~ 429MHz, 450MHz ~ 470MHz
Applications: General Purpose
Part Status: Active
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANSCIEVER MODULE, NARROW BAND,, Packaging: Bag, Sensitivity: -121dBm, Function: Transceiver, Modem, Frequency: 400.6MHz ~ 416.5MHz, 411MHz ~ 429MHz, 450MHz ~ 470MHz, Applications: General Purpose, Part Status: Active.