Продукція > ENCITECH > DTZK25-K-M2.5
DTZK25-K-M2.5
DTZK25-K-M2.5 ENCITECH
Виробник: ENCITECH
Category: D-Sub housings
Description: Enclosure for connectors: D-Sub; D-Sub 25pin,D-Sub HD 44pin
Manufacturer series: DTZK
Thread: M2,5
Enclosure material: metal
Closing system: screwed
Case: size 3 (DB)
Max. wire diameter: 11.5mm
Connector variant: shielded
Spatial orientation: straight
Kit contents: complete set
Type enclosure for connectors: D-Sub
Connectors application: D-Sub 25pin; D-Sub HD 44pin
Locking system: knurled screws
на замовлення 18 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: D-Sub housings, Description: Enclosure for connectors: D-Sub; D-Sub 25pin,D-Sub HD 44pin, Manufacturer series: DTZK, Thread: M2,5, Enclosure material: metal, Closing system: screwed, Case: size 3 (DB), Max. wire diameter: 11.5mm, Connector variant: shielded, Spatial orientation: straight, Kit contents: complete set, Type enclosure for connectors: D-Sub, Connectors application: D-Sub 25pin; D-Sub HD 44pin, Locking system: knurled screws.