Продукція > DMC > DUS-A084B060A
DUS-A084B060A
DUS-A084B060A DMC
Spec_DUS-A_en.pdf
Виробник: DMC
Description: Capacitive Touch Screen 8.4"
Packaging: Case
Length: 7.37" (187.30mm)
Interface: USB/UART
Type: Capacitive
Width: 5.86" (148.90mm)
Height: 0.09" (2.35mm)
Diagonal Screen Size: 8.4" (213.36mm)
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Capacitive Touch Screen 8.4", Packaging: Case, Length: 7.37" (187.30mm), Interface: USB/UART, Type: Capacitive, Width: 5.86" (148.90mm), Height: 0.09" (2.35mm), Diagonal Screen Size: 8.4" (213.36mm).