Продукція > DMC > DUS-A101WB060A
DUS-A101WB060A
DUS-A101WB060A DMC
Spec_DUS-A_en.pdf
Виробник: DMC
Description: Touch Screen
Packaging: Case
Length: 9.19" (233.5mm)
Interface: USB/UART
Type: Capacitive
Width: 6.17" (156.80mm)
Height: 0.09" (2.35mm)
Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm)
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Touch Screen, Packaging: Case, Length: 9.19" (233.5mm), Interface: USB/UART, Type: Capacitive, Width: 6.17" (156.80mm), Height: 0.09" (2.35mm), Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm).