Продукція > DMC > DUS-V101WAF200-001
DUS-V101WAF200-001
DUS-V101WAF200-001 DMC
DUS-V_tpspec_en.pdf
Виробник: DMC
Description: Touch Screen
Packaging: Case
Length: 6.41" (162.90mm)
Interface: USB
Type: Capacitive
Width: 9.58" (243.30mm)
Height: 0.06" (1.50mm)
Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm)
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Touch Screen, Packaging: Case, Length: 6.41" (162.90mm), Interface: USB, Type: Capacitive, Width: 9.58" (243.30mm), Height: 0.06" (1.50mm), Diagonal Screen Size: 10.1" (256.54mm).