DVI-26B117D11F-0 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: MULTI-PAIR 16COND 22/26AWG FEET
Features: Drain Wire
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 22 AWG, 26 AWG
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Conductors: 16 (8 Pair Twisted)
Cable Type: Multi-Pair
Jacket (Insulation) Diameter: 0.514" (13.06mm)
Usage: Audio-Video, Datacom
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0450" (1.143mm)