DVY164MJB19V1 Vishay Dale
dg.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CHAS MNT 164M OHM 5% 60W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 60W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Ferrule Ends (Ferrule Ends, M5 Thread)
Features: High Voltage
Package / Case: Axial, Tubular
Size / Dimension: 1.500" Dia x 15.690" L (38.10mm x 398.53mm)
Composition: Carbon Film
Mounting Feature: Brackets (not included)
Coating, Housing Type: Epoxy Coated
Resistance: 164 MOhms
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 164M OHM 5% 60W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 60W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Ferrule Ends (Ferrule Ends, M5 Thread), Features: High Voltage, Package / Case: Axial, Tubular, Size / Dimension: 1.500" Dia x 15.690" L (38.10mm x 398.53mm), Composition: Carbon Film, Mounting Feature: Brackets (not included), Coating, Housing Type: Epoxy Coated, Resistance: 164 MOhms.