Продукція > SAMTEC INC. > DW-01-07-H-S-200
DW-01-07-H-S-200 Samtec Inc.
Виробник: Samtec Inc.
Description: FLEXIBLE BOARD STACKING HEADER W
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm)
Number of Rows: 1
Number of Positions: 1
Length - Overall Pin: 0.430" (10.922mm)
Length - Post (Mating): 0.120" (3.048mm)
Length - Stack Height: 0.200" (5.080mm)
Length - Tail: 0.110" (2.794mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FLEXIBLE BOARD STACKING HEADER W, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm), Number of Rows: 1, Number of Positions: 1, Length - Overall Pin: 0.430" (10.922mm), Length - Post (Mating): 0.120" (3.048mm), Length - Stack Height: 0.200" (5.080mm), Length - Tail: 0.110" (2.794mm).