Продукція > SAMTEC INC. > DW-01-07-S-S-210
DW-01-07-S-S-210 Samtec Inc.
Number of Positions: 1
Length - Overall Pin: 0.430" (10.922mm)
Length - Post (Mating): 0.110" (2.794mm)
Length - Stack Height: 0.210" (5.334mm)
Length - Tail: 0.110" (2.794mm)
Написати відгук
Description: FLEXIBLE BOARD STACKING HEADER W, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm), Number of Rows: 1, Number of Positions: 1, Length - Overall Pin: 0.430" (10.922mm), Length - Post (Mating): 0.110" (2.794mm), Length - Stack Height: 0.210" (5.334mm), Length - Tail: 0.110" (2.794mm).