DWC-50-50-Y-AB Festo Corporation
Виробник: Festo Corporation
Description: HINGE CYLINDER
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Stroke Length: 1.969" (50.00mm)
Connection Method: RC1/4
Shaft Detail: External Thread M16 x 1.5
Operation: Double Acting
Construction: Round Cylinder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HINGE CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Stroke Length: 1.969" (50.00mm), Connection Method: RC1/4, Shaft Detail: External Thread M16 x 1.5, Operation: Double Acting, Construction: Round Cylinder.