DWP-125-1-0-1.5IN TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=Tubing_Kits_9-1773447-9&DocType=CS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HEATSHRINK 1" BLACK
Packaging: Bulk
Features: Adhesive Lined, Flame Retardant
Color: Black
Material: Polyolefin (PO)
Length: 0.125' (38.10mm, 1.50")
Type: Tubing, Flexible
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Shrinkage Ratio: 3 to 1
Inner Diameter - Supplied: 1.000" (25.40mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.320" (8.13mm)
Recovered Wall Thickness: 0.100" (2.54mm)
Shrink Temperature: 80°C
Part Status: Active
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Shelf Life: 60 Months
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSHRINK 1" BLACK, Packaging: Bulk, Features: Adhesive Lined, Flame Retardant, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Length: 0.125' (38.10mm, 1.50"), Type: Tubing, Flexible, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Shrinkage Ratio: 3 to 1, Inner Diameter - Supplied: 1.000" (25.40mm), Inner Diameter - Recovered: 0.320" (8.13mm), Recovered Wall Thickness: 0.100" (2.54mm), Shrink Temperature: 80°C, Part Status: Active, Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C), Shelf Life: 60 Months.