DWP-125-1-9-2.5IN TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=Tubing_Kits_9-1773447-9&DocType=CS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HEATSHRINK 1" X 0.208' WHITE
Features: Flame Retardant, Fluid Resistant
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Length: 0.208' (63.50mm, 2.50")
Type: Tubing, Flexible
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Shrinkage Ratio: 3 to 1
Inner Diameter - Supplied: 1.000" (25.40mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.315" (8.00mm)
Recovered Wall Thickness: 0.030" (0.76mm)
Shrink Temperature: 80°C
Part Status: Active
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Shelf Life: 60 Months
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSHRINK 1" X 0.208' WHITE, Features: Flame Retardant, Fluid Resistant, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Length: 0.208' (63.50mm, 2.50"), Type: Tubing, Flexible, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Shrinkage Ratio: 3 to 1, Inner Diameter - Supplied: 1.000" (25.40mm), Inner Diameter - Recovered: 0.315" (8.00mm), Recovered Wall Thickness: 0.030" (0.76mm), Shrink Temperature: 80°C, Part Status: Active, Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C), Shelf Life: 60 Months.