Продукція > JAE ELECTRONICS > DX07SA24XJ2R1000
DX07SA24XJ2R1000
DX07SA24XJ2R1000 JAE Electronics
jae_04242019_DX07SA24XJ2R1000.pdf
Виробник: JAE Electronics
USB Connectors 24 Position, Center Height 2.0mm, USB Type-C Connector wShield
на замовлення 274 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: Interface, Packaging: Bulk, Part Status: Active, Voltage - Rated: 48V, Number of Contacts: 24, Connector Type: USB-C (USB TYPE-C), Gender: Receptacle, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle; Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Specifications: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)), Termination: Solder, Mounting Feature: Horizontal, Mating Cycles: 10000, Number of Ports: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Voltage - Rated: 48V
Number of Contacts: 24
Connector Type: USB-C (USB TYPE-C)
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C