DYL060-19 Tri-Mag, LLC
DYL060Series-2014-01.pdf
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: AC/DC CNVRTR 3.3V 5V +/-12V 60W
Packaging: Box
Power (Watts): 60W
Features: Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.18" H (127.0mm x 76.2mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Output 1: 3.3V
Voltage - Output 2: 5V
Voltage - Output 3: 12V
Voltage - Output 4: -12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 4
Current - Output 1: 5 A
Current - Output 2: 4 A
Current - Output 3: 1 A
Current - Output 4: 600 mA
Написати відгук
Description: AC/DC CNVRTR 3.3V 5V +/-12V 60W, Packaging: Box, Power (Watts): 60W, Features: Universal Input, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.18" H (127.0mm x 76.2mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Output 1: 3.3V, Voltage - Output 2: 5V, Voltage - Output 3: 12V, Voltage - Output 4: -12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 4, Current - Output 1: 5 A, Current - Output 2: 4 A, Current - Output 3: 1 A, Current - Output 4: 600 mA.