DYL060-7-1
DYL060-7-1 Tri-Mag, LLC
DYL060Series-2014-01.pdf
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 12V 60W
Packaging: Box
Power (Watts): 60W
Features: Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.18" H (127.0mm x 76.2mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 5 A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 60W, Packaging: Box, Power (Watts): 60W, Features: Universal Input, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.18" H (127.0mm x 76.2mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 5 A.