DZ065V-19 Tri-Mag, LLC
DZ065VSeries-2014-01.pdf
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 65W
Packaging: Box
Power (Watts): 65W
Features: Universal Input
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 28.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 3.3V
Voltage - Output 2: 5V
Voltage - Output 3: 12V
Number of Outputs: 3
Current - Output 1: 5 A
Current - Output 2: 3 A
Current - Output 3: 700 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 65W, Packaging: Box, Power (Watts): 65W, Features: Universal Input, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 28.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 3.3V, Voltage - Output 2: 5V, Voltage - Output 3: 12V, Number of Outputs: 3, Current - Output 1: 5 A, Current - Output 2: 3 A, Current - Output 3: 700 mA.