DZ100M-11 Tri-Mag, LLC
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: POWER SUPPLY
Packaging: Bulk
Power (Watts): 100W
Features: Adjustable Output, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.28" H (127.0mm x 76.2mm x 32.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C (With Derating)
Applications: Medical
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: 24V
Voltage - Output 3: 12V
Number of Outputs: 3
Standard Number: 60601-1
Current - Output 1: 2.5 A
Current - Output 2: 2.8 A
Current - Output 3: 700 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER SUPPLY, Packaging: Bulk, Power (Watts): 100W, Features: Adjustable Output, Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.28" H (127.0mm x 76.2mm x 32.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C (With Derating), Applications: Medical, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: 24V, Voltage - Output 3: 12V, Number of Outputs: 3, Standard Number: 60601-1, Current - Output 1: 2.5 A, Current - Output 2: 2.8 A, Current - Output 3: 700 mA.