DZ150-1EU Tri-Mag, LLC
DZ150Series-2014-01.pdf
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 150W
Packaging: Box
Power (Watts): 150W
Features: PFC, Universal Input
Size / Dimension: 6.80" L x 3.80" W x 1.50" H (172.7mm x 96.5mm x 38.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: 12V
Voltage - Output 3: -12V
Number of Outputs: 3
Current - Output 1: 10 A
Current - Output 2: 7 A
Current - Output 3: 500 mA
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 150W, Packaging: Box, Power (Watts): 150W, Features: PFC, Universal Input, Size / Dimension: 6.80" L x 3.80" W x 1.50" H (172.7mm x 96.5mm x 38.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: 12V, Voltage - Output 3: -12V, Number of Outputs: 3, Current - Output 1: 10 A, Current - Output 2: 7 A, Current - Output 3: 500 mA.