DZ150-7EU
DZ150-7EU Tri-Mag, LLC
DZ150Series-2014-01.pdf
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 12V 5V 150W
Power (Watts): 150W
Features: PFC, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.80" L x 3.80" W x 1.50" H (172.7mm x 96.5mm x 38.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: 5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 2
Current - Output 1: 12 A
Current - Output 2: 2 A
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 5V 150W, Power (Watts): 150W, Features: PFC, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.80" L x 3.80" W x 1.50" H (172.7mm x 96.5mm x 38.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: 5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 2, Current - Output 1: 12 A, Current - Output 2: 2 A.