DZ200-14EU Tri-Mag, LLC
DZ200Series-2014-01.pdf
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 48V 200W
Packaging: Box
Power (Watts): 200W
Features: PFC, Universal Input
Size / Dimension: 8.00" L x 4.20" W x 1.50" H (203.2mm x 106.7mm x 38.10mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 4.3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 200W, Packaging: Box, Power (Watts): 200W, Features: PFC, Universal Input, Size / Dimension: 8.00" L x 4.20" W x 1.50" H (203.2mm x 106.7mm x 38.10mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 4.3 A.