DZ23C3V3-HE3-08
DZ23C3V3-HE3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
dz23_series.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Configuration: 1 Pair Common Cathode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Cathode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.