DZ23C3V6-G3-08
DZ23C3V6-G3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
dz23-g_series.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 3.6V 300MW SOT23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Configuration: 1 Pair Common Cathode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3
Power - Max: 300 mW
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 3.6V 300MW SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Cathode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3, Power - Max: 300 mW.