DZ300-12EC Tri-Mag, LLC
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: POWER SUPPLY
Power (Watts): 300W (360W Forced Air)
Features: PFC, Standby Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 9.00" L x 5.00" W x 1.60" H (228.6mm x 127.0mm x 40.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: 5V
Number of Outputs: 2
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 12 A
Current - Output 2: 2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER SUPPLY, Power (Watts): 300W (360W Forced Air), Features: PFC, Standby Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 9.00" L x 5.00" W x 1.60" H (228.6mm x 127.0mm x 40.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: 5V, Number of Outputs: 2, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 12 A, Current - Output 2: 2 A.