DZ300-12EU Tri-Mag, LLC
DZ300Series-2014-01.pdf
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 24V 5V 300W
Packaging: Box
Power (Watts): 300W (360W Forced Air)
Features: PFC, Universal Input
Size / Dimension: 9.00" L x 5.00" W x 1.60" H (228.6mm x 127.0mm x 40.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Output 2: 5V
Number of Outputs: 2
Current - Output 1: 12 A
Current - Output 2: 2 A
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 5V 300W, Packaging: Box, Power (Watts): 300W (360W Forced Air), Features: PFC, Universal Input, Size / Dimension: 9.00" L x 5.00" W x 1.60" H (228.6mm x 127.0mm x 40.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Output 2: 5V, Number of Outputs: 2, Current - Output 1: 12 A, Current - Output 2: 2 A.