DZ300-1EC Tri-Mag, LLC
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 5V 12V -12V 300W
Power (Watts): 300W (360W Forced Air)
Features: PFC, Standby Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 9.00" L x 5.00" W x 1.60" H (228.6mm x 127.0mm x 40.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: 12V
Voltage - Output 3: -12V
Number of Outputs: 3
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 32 A
Current - Output 2: 10 A
Current - Output 3: 1 A
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 5V 12V -12V 300W, Power (Watts): 300W (360W Forced Air), Features: PFC, Standby Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 9.00" L x 5.00" W x 1.60" H (228.6mm x 127.0mm x 40.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: 12V, Voltage - Output 3: -12V, Number of Outputs: 3, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 32 A, Current - Output 2: 10 A, Current - Output 3: 1 A.