DZ3S056D0L
DZ3S056D0L Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+SC+4+CDH7001+DZ3S056D+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ZENER ARRAY 5.6V SSMINI3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DZ3S056D0L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DZ3S056D0L DZ3S056D0L Виробник : Panasonic jvcr13pz.cgi?E+SC+4+CDH7001+DZ3S056D+8+WW Zener Diodes 5.88V 150mW SC-89/SOT-490