DZ4J240K0R
DZ4J240K0R Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+SC+3+CDH7004+DZ4J240K+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ZENER ARRAY 24V SMINI4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DZ4J240K0R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DZ4J240K0R DZ4J240K0R Виробник : Panasonic jvcr13pz.cgi?E+SC+3+CDH7004+DZ4J240K+8+WW Zener Diodes 25.2V 200mW SC-113BB