DZ4J360K0R
DZ4J360K0R Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+SC+3+CDH7004+DZ4J360K+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ZENER ARRAY 36V SMINI4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DZ4J360K0R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DZ4J360K0R DZ4J360K0R Виробник : Panasonic jvcr13pz.cgi?E+SC+3+CDH7004+DZ4J360K+8+WW Zener Diodes 37.8V 200mW SC-113BB