DZH-16-125-PPV-A Festo Corporation
Виробник: Festo Corporation
Description: FLAT CYLINDER
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 4.921" (125.00mm)
Connection Method: M5
Operation: Double Acting
Construction: Compact Cylinder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FLAT CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 4.921" (125.00mm), Connection Method: M5, Operation: Double Acting, Construction: Compact Cylinder.