DZH-25-400-PPV-A Festo Corporation
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 15.748" (400.00mm)
Connection Method: G1/8
Написати відгук
Description: FLAT CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 15.748" (400.00mm), Connection Method: G1/8, Operation: Double Acting, Construction: Compact Cylinder.