E-203064-10-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 10000 per Roll
For Use With/Related Products: Dot-Matrix Printer
Material: Polyester
Label Type: Die Cut
Label Size: 0.80" x 0.25" (20.3mm x 6.4mm)
Part Status: Discontinued at Digi-Key
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 10000 per Roll, For Use With/Related Products: Dot-Matrix Printer, Material: Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 0.80" x 0.25" (20.3mm x 6.4mm), Part Status: Discontinued at Digi-Key.