Продукція > EYANG TECHNOLOGY > E0201X7R103K100NTA
E0201X7R103K100NTA
E0201X7R103K100NTA EYang Technology
E0201X7R103K100NTA.pdf
Виробник: EYang Technology
Description: Auto. MLCC X7R 10nF 10% 10V 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 10 nF
на замовлення 1500000 шт:
Написати відгук
Description: Auto. MLCC X7R 10nF 10% 10V 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 10 nF.