Продукція > EYANG TECHNOLOGY > E0402X7R153K500NTB
E0402X7R153K500NTB
E0402X7R153K500NTB EYang Technology
E0402X7R153K500NTB.pdf
Виробник: EYang Technology
Description: Auto. MLCC X7R 15nF 10% 50V 0402
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 15 pF
на замовлення 6000000 шт:
Написати відгук
Description: Auto. MLCC X7R 15nF 10% 50V 0402, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 15 pF.