Продукція > EYANG TECHNOLOGY > E0603C0G103J500NTD
E0603C0G103J500NTD
E0603C0G103J500NTD EYang Technology
E0603C0G103J500NTD.pdf
Виробник: EYang Technology
Description: Auto. MLCC C0G 10nF 5% 50V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 10 nF
на замовлення 800000 шт:
Написати відгук
Description: Auto. MLCC C0G 10nF 5% 50V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 10 nF.