Продукція > IGUS > E08-16-028-0
E08-16-028-0
E08-16-028-0 Igus
Download.aspx?File=P01090200USen.pdf&Name=Series%2520E08.pdf
Виробник: Igus
Description: CABLE CARRIER .76H X .95W 1=1FT
Packaging: Bulk
Material: Igumid G
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Frame Type: Open
Part Status: Active
Minimum Bend Radius: 1.100" (27.94mm)
Loading Side: Inside and Outside Bend
Cavity Height: 0.570" (14.48mm)
Cavity Width: 0.630" (16.00mm)
Outer Height: 0.760" (19.30mm)
Outer Width: 0.950" (24.13mm)
Link Pitch: 0.790" (20.07mm)
на замовлення 189 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE CARRIER .76H X .95W 1=1FT, Packaging: Bulk, Material: Igumid G, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Frame Type: Open, Part Status: Active, Minimum Bend Radius: 1.100" (27.94mm), Loading Side: Inside and Outside Bend, Cavity Height: 0.570" (14.48mm), Cavity Width: 0.630" (16.00mm), Outer Height: 0.760" (19.30mm), Outer Width: 0.950" (24.13mm), Link Pitch: 0.790" (20.07mm).