Продукція > IGUS > E08.20.038.0
E08.20.038.0
E08.20.038.0 IGUS
E08.20.038.0-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; E08; Bend.rad: 38mm; L: 1000mm; Int.height: 14.6mm
Type of cable accessories: cable chain
Manufacturer series: E08
Bending radius: 38mm
Length: 1m
External height: 19.3mm
External width: 28.2mm
Internal height: 14.6mm
Internal width: 20mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; E08; Bend.rad: 38mm; L: 1000mm; Int.height: 14.6mm, Type of cable accessories: cable chain, Manufacturer series: E08, Bending radius: 38mm, Length: 1m, External height: 19.3mm, External width: 28.2mm, Internal height: 14.6mm, Internal width: 20mm.