E10-12-BROWN
E10-12-BROWN MULTICOMP PRO
3029668.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - E10-12-BROWN - Aderendhülse, Einzeldraht, 8 AWG, 10 mm², 12 mm, Braun, E
tariffCode: 85369010
Isoliermaterial: Nylon (Polyamid)
rohsCompliant: YES
Aderendhülse: Einzeldraht
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anschlussüberzug: Zinn
Gesamtlänge: 22mm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Leiterstärke (AWG), max.: 8AWG
Leiterquerschnitt CSA: 10mm²
euEccn: NLR
Isolatorfarbe: Braun
Produktpalette: E
productTraceability: No
Anschlussmaterial: Kupfer
Pinlänge: 12mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 161 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - E10-12-BROWN - Aderendhülse, Einzeldraht, 8 AWG, 10 mm², 12 mm, Braun, E, tariffCode: 85369010, Isoliermaterial: Nylon (Polyamid), rohsCompliant: YES, Aderendhülse: Einzeldraht, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anschlussüberzug: Zinn, Gesamtlänge: 22mm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leiterstärke (AWG), max.: 8AWG, Leiterquerschnitt CSA: 10mm², euEccn: NLR, Isolatorfarbe: Braun, Produktpalette: E, productTraceability: No, Anschlussmaterial: Kupfer, Pinlänge: 12mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
E10-12-BROWN Виробник : KS Terminals Terminals Ferrule, 8 AWG, F=12 mm, L=22 mm, Brown