Продукція > KS TERMINALS > E10-12-XL-BROWN
E10-12-XL-BROWN KS Terminals
Виробник: KS Terminals
Terminals Ferrule, 8 AWG, F=12 mm, L=23.7 mm, Brown
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук