Продукція > ESPE > E12-1212-211
E12-1212-211
E12-1212-211 ESPE
Katalog_ESPE_EN_2025.pdf ESPE-E12_EN.pdf
Виробник: ESPE
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 12VDC; 1A; 12W; 84%
Output voltage: 12V DC
Body dimensions: 56x28x42mm
Efficiency: 84%
Operating temperature: -10...40°C
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Kind of power supply: mains; plug-in
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Connector variant: straight
Type of power supply: switching
Maximum output current: 1A
Length of output cable: 1.5m
Supply voltage: 90...264V AC
Power: 12W
Kind of output connector: 5,5/2,1
Connectors for the country: Europe
Polarisation: positive inner pin
Operating modes: constant voltage
на замовлення 529 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 12VDC; 1A; 12W; 84%, Output voltage: 12V DC, Body dimensions: 56x28x42mm, Efficiency: 84%, Operating temperature: -10...40°C, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Kind of power supply: mains; plug-in, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Connector variant: straight, Type of power supply: switching, Maximum output current: 1A, Length of output cable: 1.5m, Supply voltage: 90...264V AC, Power: 12W, Kind of output connector: 5,5/2,1, Connectors for the country: Europe, Polarisation: positive inner pin, Operating modes: constant voltage.