Продукція > EYANG TECHNOLOGY > E1206X7R475K500NPL
E1206X7R475K500NPL
E1206X7R475K500NPL EYang Technology
E1206X7R475K500NPL.pdf
Виробник: EYang Technology
Description: Auto. MLCC X7R 4.7uF 10% 50V 120
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 4.7 pF
на замовлення 400000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: Auto. MLCC X7R 4.7uF 10% 50V 120, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 4.7 pF.