Продукція > ESPE > E120P-12024-211
E120P-12024-211
E120P-12024-211 ESPE
Katalog_ESPE_EN_2025.pdf E120P_EN.pdf
Виробник: ESPE
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 24VDC; 5A; Out: 5,5/2,1; 120W; 90÷264VAC
Type of power supply: switching
Output voltage: 24V DC
Maximum output current: 5A
Kind of output connector: 5,5/2,1
Power: 0.12kW
Supply voltage: 90...264V AC
Kind of power supply: desktop; mains
Kit contents: without power cable
Body dimensions: 175x72x32mm
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Operating modes: constant voltage
Polarisation: positive inner pin
Connector variant: straight
Operating temperature: -5...45°C
Efficiency: 91%
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Kind of input connector: IEC C14
на замовлення 27 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 24VDC; 5A; Out: 5,5/2,1; 120W; 90÷264VAC, Type of power supply: switching, Output voltage: 24V DC, Maximum output current: 5A, Kind of output connector: 5,5/2,1, Power: 0.12kW, Supply voltage: 90...264V AC, Kind of power supply: desktop; mains, Kit contents: without power cable, Body dimensions: 175x72x32mm, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Operating modes: constant voltage, Polarisation: positive inner pin, Connector variant: straight, Operating temperature: -5...45°C, Efficiency: 91%, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Kind of input connector: IEC C14.