Продукція > ESPE > E120P-12024-251
E120P-12024-251 ESPE
Katalog_ESPE_EN_2025.pdf E120P_EN.pdf
Виробник: ESPE
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 24VDC; 5A; Out: 5,5/2,5; 120W; 90÷264VAC
Type of power supply: switching
Output voltage: 24V DC
Maximum output current: 5A
Kind of output connector: 5,5/2,5
Power: 0.12kW
Supply voltage: 90...264V AC
Kind of power supply: desktop; mains
Kit contents: without power cable
Length of output cable: 1.2m
Body dimensions: 152x64x35mm
Operating temperature: -5...45°C
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Connector variant: straight
Kind of input connector: IEC C14
Efficiency: 91%
Polarisation: positive inner pin
Operating modes: constant voltage
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 24VDC; 5A; Out: 5,5/2,5; 120W; 90÷264VAC, Type of power supply: switching, Output voltage: 24V DC, Maximum output current: 5A, Kind of output connector: 5,5/2,5, Power: 0.12kW, Supply voltage: 90...264V AC, Kind of power supply: desktop; mains, Kit contents: without power cable, Length of output cable: 1.2m, Body dimensions: 152x64x35mm, Operating temperature: -5...45°C, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Connector variant: straight, Kind of input connector: IEC C14, Efficiency: 91%, Polarisation: positive inner pin, Operating modes: constant voltage.